IKOS-TERM Technika Grzewcza i Solarna Krzysztof Kawa

IKOS-TERM
Technika Grzewcza
Krzysztof Kawa

Kościuszki 42 E
38-300 Gorlice

tel. 502 774 445

Vaillant Złotą Budowlaną Marką Roku 2023 w dwóch kategoriach!


15 czerwca w Jachrance pod Warszawą odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku 2023. ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. już 19 raz umożliwiło branży budowlanej wybór najlepszych marek, których produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Wyniki badań przeprowadzonych wśród wykonawców z całej Polski pozwoliły wyłonić laureatów. Wśród nich znalazła się marka Vaillant, zdobywając Złotą Budowlaną Markę Roku 2023 w kategorii „Kotły grzewcze” oraz Złotą Budowlaną Markę Roku 2023 w kategorii „Pompy ciepła”.

Czym jest Budowlana Marka Roku?

Budowlana Marka Roku to tytuł przyznawany od 2001 roku przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o, na podstawie ogólnopolskich wyników badań przeprowadzanych wśród budowlanych firm wykonawczych.

Marka Vaillant numerem 1 polskiego rynku budowlanego

Badania przeprowadzane przez ASM zawsze organizowane są w pierwszym kwartale. Wykonawcy odpowiadają na pytania związane z produktami, które najczęściej są przez nich wybierane w danym roku, a także o to, które z nich oferują najlepszą cenę względem jakości. Znalezienie się w czołówce takich zestawień bezsprzecznie świadczy o tym, że marka Vaillant zyskała uznanie rynkowych odbiorców.

Fakt, że zostaliśmy wyróżnieni w tym roku Złotem w dwóch kategoriach niezmiernie nas cieszy. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszych starań, żeby nasze produkty były konkurencyjne, współpraca efektywna i z korzyścią dla obydwu stron. Od lat nasza strategia jest niezmienna, stawiamy na ekologię, jakość i najlepsze wsparcie zarówno klienta biznesowego jak i odbiorcy końcowego. Liczymy, że utrzymamy pozycję lidera w kolejnych latach na co ciężko pracujemy.

mówi Łukasz Gwiazdowski,
Dyrektor Zarządzający Vaillant Saunier Duval sp. z o.o.

To wyróżnienie jest dla nas niezwykle istotne – dowodzi bowiem, że nasze produkty są ciągle doceniane na polskim rynku i cieszą się zaufaniem fachowców, których opinia ma ogromne znaczenie w branży budowlanej. To już bowiem 5. raz, kiedy otrzymaliśmy nagrody w rankingach ASM (poprzednie w latach 2022, 2020, 2017, 2016 oraz 2014). Dzięki temu wiemy, że podążamy w dobrym kierunku, który pozwala nam oferować najwyższej jakości urządzenia, a także ciągle poszerzać ich ofertę.

IKOS-TERM
Technika Grzewcza
Krzysztof Kawa

Kościuszki 42 E
38-300 Gorlice

tel. 502 774 445